KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8873410
nr 887 3410
Pastell
Roland Söderberg, Mosebacke, signerad, 48x29
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:34:57
14/4 14:09:33
300 kr
14/4 18:25:24